Про відділок QA в IT-компанії NIX

Цікавлячись новими IT-професіями для заробітку, необхідно знати, що QA Engineer – це фахівець, який бере участь у тестуванні ПЗ у момент, коли офіційна версія ще не опублікована. Від його роботи залежить, наскільки додаток буде зручним у використанні відразу після того, як потрапить до користувачів. Даний фахівець розробляє і впроваджує технології, які дозволяють уникнути порушень у функціонуванні і багів, щоб програмний продукт не потребував доопрацювання. Понад те, через наплив дешевої робочої сили з Індії та Китаю тут дуже конкурентний ринок праці й не так легко одразу знайти роботу.

Ти приходиш до них, далі — ознайомче інтерв’ю. Там перевіряють знання, на що ти розраховуєш та інше. Відтак пропонують вакансії і після вибору зводять тебе з компанією. Якщо тебе врешті-решт наймають, роботодавець сплачує комісію рекрутерам. Я працюю у сфері забезпечення якості програмних продуктів понад 5 років.

  • Неправильно сприймати термін тільки в розрізі IT.
  • QA automation інженер може отримувати на 50% більше, ніж тестувальник, який не пише автоматизацій, оскільки QA automation спеціалісти повинні мати навички розробки.
  • Знати мови програмування, добре розуміти, які існують рамки в реалізації різних ідей.
  • Готовий із головою зануритися в домен продукту й бізнесу.
  • Наприклад, робота QA automation інженера зі знанням C# коштує дорожче, бо попит на таких спеціалістів високий.
  • Як компанії виживають в умовах дедалі більшої орієнтації ринку праці на кандидатів?

З цього часу базового курсу тестування недостатньо для працевлаштування, тому до програми підготовки ми додаємо практичний курс. Запускаємо курс QA Junior – 100% практика тестування ПО. Тепер випускники розуміють, що від них очікують на співбесіді https://wizardsdev.com/ і виконують тестові завдання. Включає всю потрібну теорію та практику. Підходить для тих, хто ще ніколи не пробував себе в IT, але розглядає QA курси України, щоб стати QA engineer і працювати в найдинамічнішій індустрії країни та свiту.

У підсумку я влаштувалася QA automation engineer у компанію SimCorp, де працюю вже повних 8 років. Співпраця з компанією MagneticOne стане ключем до успіху у Ваших починаннях. IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині.. За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання.

Потрібно бути гнучким та відкритим до нового, і загалом, потенційний колега для ільшості компаній має бути позитивним, відкритим, готовим до компромісів. Співробітникові має подобається тестування як таке. Він, як і Manual QA, повинен знати теорію тестування.

Як і для чого використовувати ці дані

А з автоматизацією працюють системні адміністратори. В результаті DevOps інженер тільки автоматизує та робить остаточне опрацювання та автоматизація виробництва та доставки коду в продакшн. Release Engineer – людина, яка відповідає за доставлення коду від команди розробників в продакшн, за фінальну гілку для тестування та ін. Від якості нашої роботи залежить відношення до професійних курсів Харкова в цілому, а значить і те, скільки людей навчатимуться на курсах IT.

Тестування програмного продукту щодо різних помилок (багів) — необхідний етап створення будь-якої якісної програми. Дехто вважає, що QA Engineer – це змінена назва професії тестувальника програмного забезпечення. Необхідно врахувати, що це 2 різні спеціальності. Тестувальників наймають для того, щоб знайти несправності або вразливості в програмі, коли вона вже створена. QA Engineer є учасником початкової команди, який нарівні з дизайнерами, програмістами працює над зовнішнім виглядом і функціональністю продукту. Цей фахівець впроваджує варіанти тестування системи, а також окремих її компонентів, щоб забезпечити високу якість готової роботи.

Хто такий QA automation engineer

Щоб піднятися кар ‘єрними сходами, надалі можна перекваліфікуватися на програміста або бізнес-аналітика. Багато хто вважає, що QA Engineer – це недостатньо серйозна професія, оскільки в університетах немає такого напрямку. Насправді, у людини зі спеціалізацією QA Engineer існує великий вибір вакансій, а також можливість підвищення по кар ‘єрних сходах.

Які якості має ідеальний QA Engineer?

Розпитали Soft Engineer компанії SimCorp Інесу Сторожеву, що таке автоматизоване тестування і в чому його відмінність від ручного. У Кремнієвій долині, наприклад, на стажуванні після школи QA в середньому платять $15-25 за годину. Junior Manual QA отримуватиме $30-40 на годину. Найбільша зарплата, яку має один з моїх знайомих мануальних тестувальників, — $75 на годину, що приблизно $150 тис. Ця людина має 5 років досвіду та працює в каліфорнійському стартапі. Здебільшого така зарплата у досвідченого Automation QA.

У випадку виявлення серйозних порушень ми маємо можливість видалити та заблокувати таку інформацію. Йому дістаються найбільш складні завдання. Такий фахівець повинен мати багатогранну освіту і розбиратися в суміжних галузях, засвоїти максимальну кількість видів тестування. Мати великий досвід використання аналогічних програм, розуміти, що важливо для людини і навіщо зазвичай потрібно програмне забезпечення, схоже на розроблюваний софт. Крім технічних навичок, ми чекаємо від кандидатів бажання вдосконалювати свої навички та знання англійської мови на рівні Intermediate і вищому. Важливо, щоби ви були уважними, посидючими, сміливими, допитливими й мали критичне мислення, тоді всі завдання будуть даватися вам легко.

QA інженер може вирости до техліда, тестліда, тімліда, QA Manager. Можна трохи змістити фокус з тестування і стати продакт оунером, скрам-майстром чи розвиватися більше в технічному напрямку та безпосередньо розробці й стати девелопером. Обговорення планів і деталей роботи над функціоналом. QA інженерам дуже важливо бути присутніми на таких зустрічах, бо інші спеціалісти можуть не врахувати певні нюанси нашої роботи або ж ми в майбутньому можемо прогавити важливі моменти. Я не вважаю, що тестувальники мають малі перспективи. Якщо взяти за приклад Google, Facebook, то найбільш оплачувана посада у сфері розробки ПЗ — це SDET.

🟢 3 листопада — Стрім «Не кожен баг потрібно виправляти! Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися. Мінімальна зарплата QA Engineer рівня Middle, зафіксована в Україні, — 1000 $. Для сеньйорів мінімальна сума компенсацій становила 1500 $. Team Lead QA отримують мінімум 3000 $ на місяць, максимум — 7200 $.

Готовий брати активну участь у формуванні / поліпшенні процесу тестування. Може сформувати набір тестів для необхідних видів тестування. Розуміє методології розробки продукту і знає, як створювати тестову документацію. Очевидне рішення – розвиватися у своїй сфері.

Хороші компанії шукають досвідчених спеціалістів. Багато людей, наслухавшись успішних історій, приходять у школи, які навчають тестування, і просто чекають, коли манна небесна звалиться їм на голову. Компаніям у Кремнієвій долині не потрібні переглядачі контенту. Легку роботу вони зааутсорсять до Індії або країн пострадянського простору, бо це значно дешевше. Аби розвиватися у цій сфері, потрібно відслідковувати нові тренди, шукати ресурси для самоосвіти, підписуватися на експертів у галузі.

Загалом треба зрозуміти, до чого лежить душа, і рухатись у тому напрямку. Можна стати QA-менеджером, якщо є лідерські задатки, або вивчити якусь мову програмування та обрати Automation. Якщо більше подобається керувати процесом — стати проєктним менеджером. Якщо спілкуватися з клієнтами та ухвалювати рішення щодо продукту — менеджером з продукту. Професія QA — це, мабуть, найпростіший шлях у світ ІТ, який дає безмежні можливості.

Що входить до обов’язків QA Engineer

Також вітаються розвинені soft skills і навички спілкування (адже вам доведеться взаємодіяти з програмістами й менеджерами). Професія тестувальника має дві основні ролі. Він придумує і пише сценарії перевірки, виявляє лаги і уразливості, аналізує результати тестів, веде документацію, відстежує виправлення. Робота тестером-автоматизатором передбачає переклад написаних колегою кейсів в програми.

Кожен п’ятий українець обирає роботу онлайн, щоб заробляти в доларах

Спочатку виставляєш своє резюме на всіх можливих сайтах з пошуку роботи. Крім того, щодня я відсилала резюме з cover letter мінімум у 10 компаній. Приблизно три компанії з 10 мені передзвонювали та призначали телефонну співбесіду з рекрутером. Наступний етап — відеоінтерв’ю з менеджером. Далі — власне співбесіда з усіма членами команди в офісі.

На хайпі низького порогу входу в ІТ люди переоцінюють свої можливості. З мого досвіду, людина або може працювати в ІТ, або не може. Після спілкування, вивчення основ тестування одразу можна сказати, що з того вийде.

Відео

Багато хто приходить в автоматизацію з мануального тестування. Це відбувається, коли фахівцеві набридає вирішувати одноманітні проблеми, його душа вимагає челенджу. https://wizardsdev.com/ До того ж Quality Assurance Engineer зі спеціалізацією в автоматизації отримує більше, ніж колеги-мануальщики. Але потрібно бути готовим до серйозного навчання.

Але я жодного разу не зустрічала QA Engineer, який би приїхав сюди за H1B візою. На ділі ж всі ці субролі виконує одна людина або ж кілька ролей інший фахівець. Буває так, що розробник може виконувати завдання Build Engineer.

Створюємо слухачам комфортні умови для навчання та допомагаємо їм подолати труднощі. Найуспішніших випускників ми рекомендуємо у партнерські IT компанії. Хто шукає курси тестувальника вакансии qa – Welcome до нас! Охоплює Web тестування, HTML, CSS, тестування Web Services , тестування мобiльних додатків, БД та SQL, все що вимагають компанії від Junior QA.

Автор: Sergei Asanov

Deja una respuesta